Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 17. Niedziela ZWYKŁA – 26 lipiec 2020 r.

1) W (dzisiejszą) niedzielę po każdej Mszy świętej, pobłogosławione zostaną pojazdy i ich użytkownicy z racji kończącego się
21. Ogólnopolskiego Tygodnia – św. Krzysztofa, patrona kierowców   i podróżujących.                                                                                                                                    

2) W sobotę, 1 sierpnia przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.Pamiętajmy w tych dniach w modlitwie osobistej, o poległych za naszą Ojczyznę i o zgodę w naszym kraju. Jest to jednocześnie pierwsza sobota miesiąca – po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Matki Bożej. Tego dnia będziemy modlić się w sposób szczególny, o rychłą, nową datę beatyfikacji Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego, oraz o sprzyjającą pogodę na czas żniw i bezpieczny ich przebieg.

3) Zgodnie z wcześniejszą informacją, od poniedziałku 20 lipca do piątku 31 lipca br. biuro parafialne jest nieczynne. W ważnych sprawach związanych z posługą kapłańską, można kontaktować się w tym czasie z zastępującym Proboszcza – księdzem Bartoszem Golnikiem, osobiście w zakrystii lub pod numerem telefonu 513-092-257.

4) Podejmując wciąż modlitwę błagalną o oddalenie epidemii, módlmy się również o dobre tegoroczne urodzaje i za naszą Ojczyznę. Polecajmy te szczególne intencje, wstawiennictwu Św. Michała Archanioła.  

Ks. Sebastian Huebner – proboszcz